У Вінниці поліція закрила десять закладів за порушення карантину

17:58
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На Вінниччині за три дні посиленого карантину поліцейські задокументували 188 адміністративних правопорушень. Також припинили діяльність 36 закладів, 10 з яких – на території м. Вінниці.

Про це повідомили на сайті ГУ НП у Вінницькій області. Там зазначають, що з 8 до 25 січня на території України введені додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. У зв’язку із цим рейдові групи поліції працюють в усіх районах області, перевіряючи дотримання встановлених обмежень власниками розважальних та торговельних закладів, водіями транспортних засобів, а також громадянами.

– За період введення додаткових обмежувальних заходів на порушників складено 188 адміністративних матеріалів, передбачених ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей – авт). Зокрема, задокументовано 40 правопорушень, передбачених частиною 1 цієї статті, які стосуються порушення карантинних вимог з боку суб’єктів господарювання і 148, передбачених частиною 2 цієї статті – за порушення носіння засобів індивідуального захисту, – йдеться у повідомленні. 

У поліції нагадують, що порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм відповідно до частини 1 статті 44-3 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень і на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

А відповідно до частини 2 статті 44-3 КУпАП за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, загрожує накладення штрафу у розмірі від 170 до 255 гривень.

Ілюстративне фото – kor.ill.in.ua

Читайте також: Ветеран війни звинувачує вінницьких поліцейських у побитті, поліція каже про опір правоохоронцям. ФОТО

Читайте також: ЗМІ: Протестувальники перекрили міжнародну трасу на Вінниччині. ФОТО

Читайте також: Що заборонено під час січневого локдауну: роз’яснює очільник МОЗ. ІНФОГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.