У Вінниці показали, як триває реконструкція заводу «Кристал». ФОТО

12:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці показали, як триває реконструкція заводу «Кристал», що має стати інноваційно-технологічним парком. Тут зокрема планують облаштувати ІТ-школу та понад сто класичних та клубних офісів. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, наразі завершується зведення каркасу фасаду основної будівлі вінницького технопарку «Кристал».

Також продовжується влаштування інженерної інфраструктури: кабельної лінії, трансформаторної підстанції, системи вентиляції та кондиціонування. Внутрішній простір зонують міжкімнатними перегородками та встановлюють декоративну стіну, яка буде використовуватись як проєкційна поверхня та для створення експозицій.

Зазначається, що цього року повністю завершать перший етап робіт, пов’язаний з реконструкцією корпусу Б.

– Креативні та інноваційні стартапи мають наповнити центр надалі. Бізнес зацікавлений у цьому проєкті. А для громади важливо створити робочі місця та нові можливості для розвитку економіки. «Технопарк має стати магнітом для інвестицій, – пише міський голова Сергій Моргунов на своїй фейсбук-сторінці. 

Як ідеться у тексті, інноваційно-технологічний парк «Кристал» займе три поверхи – 8,5 тисячі «квадратів» приміщень колишньої заводської адмінбудівлі на вулиці 600-річчя.  Тут планують облаштувати ІТ-школу, лабораторію Fab Lab для стартапів, навчальний центр для дорослих, дитячий техноцентр, коворкінг, понад 100 класичних та клубних офісів, конференц-зали.

 

 

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Від старої території заводу до “екосистеми” для стартаперів: як будують технопарк “Кристал”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.