× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують збудувати новий спортивний комплекс з басейном. ГРАФІКА

10:38
Автор: Vежа

У Вінниці планують спорудити новий спорткомплекс з басейном, тенісним кортом, майданчиками для тренувань з різних видів спорту. Орієнтовна вартість будівництва – 194 мільйони гривень. 

Як йдеться на сайті Вінницької ОДА, спортивний комплекс планують збудувати ангарного типу площею 10 тисяч квадратних метрів. За словами начальника управління фізичної культури та спорту Сергія Чернявського, наразі вже виготовлена проєктна пропозиція. Збудувати комплекс планують  у Вінницькій міській ОТГ.

Як повідомив Чернявський, будівля ангарного типу дозволить скоротити витрати на будівництво. Комплекс  включатиме: критий плавальний басейн на 10 доріжок, довжиною 50 м. (місткість — 680 глядачів).

 

Мультифункціональний спортивний майданчик для тренувань та змагань з таких видів спорту як: міні-футбол, гандбол, волейбол, баскетбол та греко-римська боротьба (місткість — 680 глядачів). Критий тенісний корт (місткість — 150 глядачів) та тренувальні зали загального призначення. Розрахункова вартість будівництва (площею 10 531,2 м2) – 194 000 000 грн.

В ОДА нагадують, що “заступник міністра Міністерства культури, молоді та спорту України Володимир Шумілін оприлюднив пріоритет Уряду яким визначено будівництво  в Україні до 2025 року 24-х сучасних мультикомплексів.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.