У Вінниці планують вивчити громадську думку містян щодо подальшого розвитку території Замкової гори

17:28
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці планують провести заходи з дослідження громадської думки щодо розвитку та облаштування території урочища Замкової гори. Перш за все – сформують робочу групу, а вивчення громадської думки триватиме до початку осені. 

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, сьогодні виконком прийняв рішення вивчити громадську думку по облаштуванню території Замкової гори.

Зазначається, що спочатку для дослідження сформують робочу групу, яка буде займатись проведенням відповідних заходів. Загалом же вивчення громадської думки триватиме до 10 вересня.

За словами першого заступника директора департаменту архітектури та містобудування Євгена Совінського, такі заходи дозволять визначити найкращі ідеї та сформувати технічне завдання для проведення архітектурного конкурсу.

Замкова гора – найвища точка Вінниці, з якої відкривається панорама на центр міста та річку Південний Буг. Вже склалась традиція на території урочища проводити заходи з вшанування захисників та пам’ятних дат, які пов’язані зі становленням державності, саме тому ця локація дуже важлива для містян.

Нагадаємо, на початку цього року у Вінниці затвердили нову назву для місцевості на розі вулиць Гліба Успенського та Замкової – урочище Замкова гора. Окрім того, в районі археологічної пам’ятки планувалось закінчити археологічні дослідження, завершити проєктування підпірної стінки, а на самій горі – завершити благоустрій території та облаштування оглядового майданчика.

Фото – архів “Vежі” 

Читайте також: У Вінниці планують облаштувати підпірну стінку та оглядовий майданчик на території урочища Замкова гора

Читайте також: У Вінниці на Замковій горі створили тризуб з чорнобривців

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.