У Вінниці планують реорганізувати комунальне підприємство “Вінницякартсервіс”

19:12
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці планують реорганізувати комунальне підприємство “Вінницякартсервіс”, приєднавши його до “Вінницького інформаційного центру”. Разом з тим, на вінничан ці зміни не вплинуть.

Про це йдеться у відповідному проєкті рішення міськради та розповіла “Вежі” очільниця “Вінницякартсервісу” Катерина Бабіна.

Так, проєкт передбачає “припинити юридичну особу “комунальне підприємство “Вінницякартсервіс” в результаті реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства “Вінницький інформаційний центр”.

– І “Вінницякартсервіс”, і “Вінницький інформаційний центр” підпорядковані департаменту інформаційних технологій. В нас подібна діяльність… Тож вирішено було об’єднати ці два підприємства в єдине, аби були спільні трудові ресурси і для подальшого цифрового розвитку на майбутні роки.

Для нас нічого не зміниться – ми залишаємось в тих же приміщеннях, в нас продовжують працювати ті ж люди, ми займаємось тією ж діяльністю, – зазначає Бабіна та додає, що, в разі реорганізації для звичайних вінничан теж нічого не зміниться – не доведеться змінювати картки чи заново подавати певні документи.

Загалом, реорганізацію підприємства планують завершити протягом кількох місяців після успішного прийняття відповідного рішення Вінницькою міською радою.

Фото з архіву

Читайте також: Муніципальна картка для переселенців-пільговиків: у Вінниці запрацювали мобільні групи для оформлення

Читайте також: Рух громадського транспорту в режимі реального часу: у Вінниці запустили додаток «Vinnytsia Transport»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.