Рух громадського транспорту в режимі реального часу: у Вінниці запустили додаток «Vinnytsia Transport»

13:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці запустили мобільний додаток, за допомогою якого можна відстежувати рух громадського транспорту в режимі реального часу. Застосунок «Vinnytsia Transport» також показує схему руху, час прибуття, зупинки та розташування транспорту.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Вказується, що за допомогою «Vinnytsia Transport» можна слідкувати за рухом автобусів, трамваїв, тролейбусів та маршрутних таксі у режимі онлайн. Також при ввімкненій геолокації відображатимуться виключно зупинки, які розташовані поряд з користувачем, що пришвидшує їх пошук.

Для того, аби відслідкувати рух транспорту, треба обрати зупинку, розгорнути детальніший перелік транспорту, що незабаром прибуде до неї, та натиснути на конкретний вид транспорту/маршруту, що цікавить. Найближчу одиницю транспорту з обраного й можна буде побачити на мапі.

 

 

 – Обравши на мапі зупинку, користувач бачить повний перелік номерів бортів громадського транспорту, які курсують через неї та час прибуття. Для зручності користування додано можливість обирати «улюблені» зупинки, тобто, ті, через які користувач постійно прокладає свій маршрут – такий функціонал дозволяє пришвидшити пошук, – цитують на сайті директорку КП «Вінницякартсервіс» Катерину Бабіну.

Підкреслюється, що інформація в додатку дублюватиметься з даними інформаційних табло, які розташовані на зупинках. Разом з тим, у «Вінницякартсервісі» містян просять звернути увагу на те, що «табло все ще працює в тестовому режимі й інформація постійно коригується, як і інформація щодо руху маршрутних таксі у додатку «Vinnytsia Transport».

Відтак, якщо з’являється невідповідність у розкладі руху чи інші неточності, про це варто повідомляти за номером: 0634825694. Наразі завантажити додаток можуть лише власники смартфонів з операційною системою Android (зробити це можна ТУТ).

Однак у міській раді анонсують, що невдовзі скористатися застосунком зможуть і власники телефонів Apple.

Читайте також: Увесь громадський транспорт Вінниці хочуть замінити на електробуси, машини на газу, трамваї та тролейбуси

Фото Зорини Гаджук

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.