Муніципальна картка для переселенців-пільговиків: у Вінниці запрацювали мобільні групи для оформлення

13:09
Become a Patron!

У Вінниці запрацювали мобільні групи, які оформляють переселенцям-пільговикам, серед яких пенсіонери та люди з інвалідністю, карти для безкоштовного проїзду у громадському транспорті.

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, оформити таку картку можна у Прозорих офісах за адресами: вул. Брацлавська, 85, Космонавтів, 30. Нещодавно також додався ще один Прозорий офіс – на Замостянській, 7.

Також, як повідомила директорка КП «Вінницякарсервіс» Катерина Бабіна, почали роботу мобільні групи, які відвідують місця масового проживання або перебування внутрішньо переселених осіб та допомагають охочим оформити документ.

Зазначено, що впродовж цього тижня документи будуть оформлювати і в Маріупольському центрі, з наступного – у Херсонському, а потім міська рада буде працювати й з іншими центрами.

Для оформлення Муніципальної картки з собою потрібно мати лише оригінали паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про тимчасову реєстрацію та документу, який підтверджує пільгу (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК тощо). Вже на місці людині зроблять фото. Як тільки картка буде готова, замовнику надійде СМС-повідомлення з адресою місця отримання картки.

Фото – Газета Місто

Читайте також: “Частинка Маріуполя” у нашому місті: як працює центр “ЯМаріуполь” у Вінниці. ФОТО

Читайте також: Безкоштовний проїзд у громадському транспорті: як у Вінниці пільговим категоріям переселенців оформити спеціальну картку

Читайте також: Як Вінниця стала гуманітарним хабом у час війни

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.