У Вінниці перевіряють нове повідомлення про можливе замінування об’єктів цивільної інфраструктури

14:33
Become a Patron!

Сьогодні, 18 серпня, у Вінниці надійшло нове, вже друге за цю добу, повідомлення про можливе замінування низки об’єктів цивільної інфраструктури. 

Про це повідомила у коментарі Вежі речниця поліції Вінниччини Зарина Маєвська. 

За словами Зарини Маєвської, людей з потенційно небезпечних локацій евакуйовано, доступ до локацій обмежено, на місці працюють всі відповідні служби.

За даними Ситуаційного центру Вінниці, нині перекрито рух на перехресті вулиць Пирогова-Малиновського.

Станом на 14:15, 18 серпня, через перекриття руху на перехресті вулиць Пирогова та Малиновського біля ринку “Урожай” утворився дорожній колапс. Водіїв просять обирати інший маршрут руху, наприклад, через Хмельницьке шосе та дотримуватись правил дорожнього руху.

Згодом, о 14:31, повідомлено про перекриття руху від Універмагу до Урожаю, та, о 14:33, про ускладнений рух транспорту на площі Гагаріна з усіх сторін.

Нагадаємо, сьогодні вже повідомлялось про замінування низки об’єктів. Тоді перевіряли залізничний та авто вокзали, а також Центральний ринок. 

Станом на 12:58 рух відновлено поблизу центрального автовокзалу (вулиця Київська) та залізничного вокзалу (площа Привокзальна) – Ситуаційний центр. Врешті інформація про замінування не підтвердилась. 

За інформацією Вінницької облради, станом на 13:02, також повідомлялось про можливі замінування об’єктів надійшли й в інших містах. Зокрема у Черкасах – території залізничного вокзалу та автовокзалу, а в Тернополі – приміщення залізничного вокзалу і Центрального універмагу.

Нагадаємо, 15 серпня також надходило повідомлення про замінування у Вінниці низки об’єктів. Тоді йшлося про навчальні заклади. В результаті перевірки жодних небезпечних предметів не виявили. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення про замінування. Деталі – ТУТ.

Ще раніше, 4 серпня, поліція та рятувальники також перевіряли інформацію про мінування низки об’єктів. Тоді йшлось не лише про місто Вінниця, а й про низку інших населених пунктів України. Однак врешті повідомлення не підтвердились.

Ілюстративне фото – sumy.today