У Вінниці знову перевіряють інформацію про можливе замінування низки об’єктів

12:46
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

ОНОВЛЕННЯ: Інформація про можливе замінування об’єктів не підтвердилась. Про це “Вежі” уточнила речниця ГУНП Вінниччини Зарина Маєвська

Сьогодні, 18 серпня, у Вінниці перевіряють інформацію про можливе замінування низки об’єктів. 

Як зазначила у коментарі Вежі речниця поліції Вінниччини Зарина Маєвська, повідомлення про замінування кількох об’єктів цивільної інфраструктури було надіслано на електронну пошту близько 11:30.

За словами Зарини Маєвської, людей з потенційно небезпечних локацій евакуйовано, доступ до локацій обмежено, на місці працюють всі відповідні служби.

Очевидці та деякі ЗМІ повідомляють, що цього разу перевіряють залізничний та авто вокзали, а також Центральний ринок. 

Також патрульна поліція повідомила про перекриття руху на трьох напрямках:

– Увага, водії! У Вінниці перекрито рух у трьох напрямках! Тимчасово не можна проїхати на площу Привокзальну та проспект Коцюбинського. Також обмежено рух на вулиці Київській, біля центрального автовокзалу. Обирайте інший маршрут, – ідеться у повідомленні.

ОНОВЛЕННЯ о 12:58: РУХ ВІДНОВЛЕНО поблизу центрального автовокзалу (вулиця Київська) та залізничного вокзалу (площа Привокзальна) – Ситуаційний центр.

ОНОВЛЕННЯ о 13:02: За інформацією Вінницької облради, також повідомлення про можливі замінування об’єктів надійшли й в інших містах. Зокрема у Черкасах – території залізничного вокзалу та автовокзалу, а в Тернополі – приміщення залізничного вокзалу і Центрального універмагу.

Нагадаємо, 15 серпня також надходило повідомлення про замінування у Вінниці низки об’єктів. Тоді йшлося про навчальні заклади. В результаті перевірки жодних небезпечних предметів не виявили. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення про замінування. Деталі – ТУТ.

Ще раніше, 4 серпня, поліція та рятувальники також перевіряли інформацію про мінування низки об’єктів. Тоді йшлось не лише про місто Вінниця, а й про низку інших населених пунктів України. Однак врешті повідомлення не підтвердились.

Ілюстративне фото – https://www.5.ua/