У Вінниці переформатували роботу світлофора на перехресті Воїнів Інтернаціоналістів та Хмельницького шосе

13:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці переформатували роботу світлофорного об’єкта на перехресті вул. Воїнів Інтернаціоналістів та Хмельницького шосе. Це підвищило пропускну здатність перехрестя на 200 автомобілів.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради. Там зазначили, що раніше рух транспорту на цьому перехресті відбувався наступним чином: з правої смуги автомобілісти могли продовжити рух прямо, а з лівої смуги лише вліво.

Тож проаналізувавши автомобільний трафік, працівники комунального підприємства “СМЕД ОДР” почали шукати варіанти розвантаження правої смуги, щоб підвищити пропускну здатність перехрестя.

Повідомляється, що для розв’язання цього питання було прийнято рішення замінити концепцію руху і встановили світлофор іншого типу. Тож з 3 січня автомобілісти можуть рухатись прямо як з правої, так і з лівої смуги.

За нашими розрахунками, завдяки таким змінам кількість автівок, які переїжджають перехрестя вул. Воїнів Інтернаціоналістів та Хмельницького шосе, збільшилися на 200 одиниць, зазначив Сергій Чернов, директор КП “СМЕД ОДР”. Нововведення синхронізоване з роботою усіх світлофорних об’єктів, які працюють в системі “Зелена хвиля“.

Фото – з фейсбук-сторінки департаменту

Читайте також: У Вінниці відповіли на петицію щодо встановлення світлофору біля ЖК “Західний”

Читайте також: Вінничанин просить призначити додатковий муніципальний маршрут на Вінницькі Хутори. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.