У Вінниці організовують безкоштовні екскурсії для поранених захисників. ФОТОРЕПОРТАЖ

22:13
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці організовують екскурсії для поранених захисників України, які лікуються в місті. Так, крайня така екскурсія для воїнів вчора відбулась на ставці Гітлера “Вервольф”, що в Стрижавці.

Про це Vежі розповіла вінницька гідеса Анастасія Стовпець.

– Виникла ідея для бійців, які перебувають на реабілітації та можуть виходити на вулиці міста, організувати дозвілля. Аби військові могли прогулюватись, спілкуватись один з одним та з іншими людьми та потроху відновлюватись, – розповідає Стовпець.

 

 

 

Так, організовувати безкоштовні екскурсії, крім вінницьких гідів (Тетяни Рибак, Людмили Осипової), допомагали ГО “Гармонія”, Офіс туризму Вінниці, а також Департамент енергетики, транспорту та зв’язку ВМР та виконуючий обов’язки директора вказаного Департаменту Андрій Сорокін.

Так, ідею останньої екскурсії до ставки “Вервольф” запропонували самі бійці. Тематикою екскурсії стало, зокрема, розвіювання міфів довкола ставки Гітлера.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, наразі на локації, крім інформації про ставку та Другу світову війну, також виставлена знищена російська техніка, яка раніше експонувалась у центрі Вінниці, та декомунізовані (деколонізовані) пам’ятники – зокрема з будьонівцем, червоногвардійцем та червоноармійцем, які на початку травня забрали з Європейської площі у Вінниці.

За словами Анастасії Стовпець, такі безкоштовні екскурсії планується організовувати й надалі.

Фото Зорини Гаджук