Знищену російську техніку, що тимчасово стояла у центрі Вінниці, перевезли до Історико-меморіального комплексу в Стрижавці

12:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 6 травня, знищену російську техніку, яку було напередодні привезено до Вінниці та яка тимчасово демонструвалася на Європейській площі, перевезено на зберігання до Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму – філії Вінницького обласного краєзнавчого музею, що розташована в Стрижавці. 

Як йдеться на Facebook-сторінці “Культурний код. Вінниця”, у подальшому техніка окупантів стане частиною експозиції новоствореного “Музею Мужніх”, де, зокрема, висвітлюватимуться події  сучасної російсько-української війни від 2014 року.

 

 

 

 

Знищена українськими воїнами російська техніка доставлена зі звільнених від окупантів українських територій саме напередодні 8 травня – річниці капітуляції нацистської Німеччини та Дня пам’яті та примирення, яке у цей день відзначають в Україні. Ми згадуємо цю важливу пам’ятну дату в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, а також на саме право існування українців як нації. Сьогоднішня війна – це битва за нашу Свободу та Незалежність. У 1939–1945 роках ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму. Перемогли нацистів – переможемо і рашистів! – йдеться в дописі. 

Нагадаємо, напередодні, 5 травня, до Вінниці привезли знищені танк та БТР, які місту передали нацгвардійці – бійці Калинівського 8-ого полку оперативного призначення імені Івана Богуна. Тимчасово знищена техніка окупантів експонувалась на Європейській площі.

Фото – з Facebook-сторінки “Культурний код. Вінниця”

Читайте також: Російсько-українська війна – 6 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.