У Вінниці обрали переможця другого щорічного конкурсу “Велопрацедавець року”

17:21
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінниці назвали переможця другого щорічного конкурсу “Велопрацедавець року”. Перше місце виборола ІТ-компанія “SkySoft.tech – Ukraine”.

Підсумки конкурсу оголосили вчора, 10 грудня, на фейсбук-сторінці “Національний конкурс “Велопрацедавець року”.

“Велопрацедавець року” – конкурс, на якому оцінюють найкращі умови праці для людей, які приїздять чи можуть приїздити на роботу на велосипеді. Цьогоріч до конкурсу загалом долучились сім міст: Київ, Одеса, Славутич, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг та Вінниця.

Загалом у вінницькому конкурсі, крім переможця, брали участь три учасники: “Volontech” – організація волонтерів Вінницького технічного коледжу (четверте місце), компанія “Delphi”, яка займається розробкою програмного забезпечення (третє місце) та IT-компанія “EPAM Vinnytsia” (друге місце).

Вдруге участь у конкурсі взяла лише компанія “Delphi” – решта учасників брала участь у конкурсі вперше.

Зі слів судді конкурсу Олександра Царевського, всі учасники отримали сертифікати від партнерів конкурсу та дипломи, а переможець – ще й кубок та почесне звання.

 

Судді (серед яких був і представник Vежі) обирали переможця за наявністю та якістю велопарковки, охорони та нагляду за нею, наявністю та якістю душу, роздягальні, пральної машинки/сушки, веломотивації персоналу, набору велоінструментів та власних брендованих велосипедів для співробітників.

Зазначимо, що у переможця були відсутні лише два останні пункти. Так, до прикладу, співробітники “SkySoft.tech – Ukraine” виїздять разом на велопікніки, мають велопарковку під наглядом охоронця, а взимку мають можливість припаркувати велосипеди всередині офісної будівлі.

Крім цього, в компанії, наприклад, влаштовують конкурси для найактивніших велокористувачів серед співробітників, переможці яких отримують сертифікати до спортивних магазинів. Загалом в компанії працює 141 співробітник, з яких 19 є велосипедистами.

Через коронавірус оцінювали судді учасників в онлайн-режимі.

Нагадаємо, минулого року одразу шість вінницьких підприємств та установ взяли участь у конкурсі й погодились, щоб їх проінспектували професійні та звичайні велосипедисти. Перемогу на першому конкурсі у Вінниці здобули “Аграна Фрут Україна” і “MemCrab”.

Фото з фейсбук-сторінки SkySoft.tech
Відео – SkySoft.tech

Читайте також: У Вінниці вперше обрали переможців рейтингу “Велопрацедавець року”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.