Компанія HEAD Group отримала дозвіл на початок будівництва у Вінниці заводу з виготовлення спортивного обладнання

18:12
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці завод з виготовлення спортивного обладнання отримав дозвіл на початок будівництва. На місці майбутнього заводу уже проведені підготовчі роботи – знято ґрунт, змонтовано залізобетоні опори та проведено мережі тимчасового підключення від підстанції. 

Про це написав на своїй фейсбук-сторінці заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний. 

– І знову хороші новини з індустріальних парків Вінниці! Сьогодні компанія HEAD Group отримала дозвіл від Державної інспекції архітектури та містобудування України на початок будівництва заводу ТОВ «Хед Вінниця» на території індустріального парку “Вінтер Спорт”, – ідеться у дописі. 

Графіка – з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного 

Зазначається, що підготовчі роботи земельної ділянки тривали з 12 травня минулого року. Зокрема знято понад 100 000 м куб родючого шару ґрунту, змонтовано залізобетонні опори для прокладання кабельної лінії електропостачання, проведено мережі тимчасового підключення від підстанції.

Завершення будівництва заводу та введення в експлуатацію виробничих приміщень заплановано на грудень 2022 року. Відповідно до проєкту, будівля заводу складатиметься із виробничих та складських приміщень, адміністративно-побутового корпусу, швейного цеху. У виробничому корпусі розмістять цехи з виготовлення лиж, черевиків та кріплень, а також склади сировини та готової продукції.

Загальна площа виробничих приміщень після введення заводу в експлуатацію у 2023 р. становитиме 43 тис. кв. м. У створення виробничих, адміністративних та складських приміщень компанія планує вкласти близько 80 мільйонів євро.

За словами Андрія Очеретного, очікується, що цей завод буде одним з найбільших заводів компанії у світі та забезпечить роботою понад 1 200 вінничан.

Читайте також: У Вінниці розпочинають будівництво заводу компанії HEAD з виробництва зимового спортивного спорядження. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці заклали початок будівництва найбільшого у світі заводу з виробництва зимового спортивного спорядження. ФОТО

Читайте також: Компанія Head відкладає початок будівництва заводу у Вінниці на наступний рік

Читайте також: В будівництво заводу HEAD у Вінниці інвестують 80 мільйонів євро

Читайте також: Світовий виробник спортивного спорядження HEAD має намір створити підприємство у Вінниці

Фото з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.