У Вінниці на початку жовтня розпочнуть роботу помічники ветеранів

12:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці від 3 жовтня розпочнуть працювати помічники ветеранів. Вчора, 27 вересня, на зустрічі обговорили мету діяльності та специфіку їх роботи.

Як повідомляє Вінницька міська рада, помічники ветеранів будуть працевлаштовані у «Сервісний офіс у справах ветеранів». Він створений на базі Вінницького міського центру соціальних служб.

За словами директорки Вінницького міського центру соціальних служб Наталії Добровольської, трьома ключовими завданнями є підтримка ветеранів, допомога та інформування.

Найперше, що мають зробити помічники ветерана, – це гідно зустріти воїна та членів його родини. Часто труднощі виникають з оформленням статусу учасника бойових дій або людини з інвалідністю, отриманої внаслідок війни. З цим, зокрема, допомагатимуть помічники ветеранів, – додає заступник директора-начальника відділу «Сервісний офіс у справах ветеранів» Олексій Замірко.

Один із помічників ветерана Сергій Крівомаз розповів, що протягом трьох тижнів вони проходили навчання на помічників ветеранів:

Мали заняття з психології, вивчали нормативно-правову базу, ознайомлювались із пільгами, на які мають право ветерани, та багато іншого. Після цього успішно склали екзамен. А наразі – позитивно налаштовані на роботу. Як ветеран, я бачу, що робота буде важка. Проте дуже прагну, щоб цей пілотний проєкт пройшов успішно.

Крім цього, на зустрічі представили «Довідник помічника ветерана». Він містить характеристику про кожен департамент, відділ та службу, яка може допомогти у вирішенні тих чи інших питань.

Нагадаємо, на початку квітня Вінниччина стала однією із чотирьох областей України, які увійшли до пілотного проєкту з впровадження інституту помічника ветерана в громаді. Згодом, 19 липня, відкрили другий в Україні Центр ветеранського розвитку, який функціонує на базі Вінницького національного технічного університету.

Ілюстрація – acmc.ua, фото – ВМР

Читайте також: Вінниччина увійшла до пілотного проєкту з впровадження інституту помічника ветерана в громаді

Читайте також: У Вінниці відкрили Центр ветеранського розвитку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.