Вінниччина увійшла до пілотного проєкту з впровадження інституту помічника ветерана в громаді

15:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниччина стала однією із чотирьох областей України, які увійшли до пілотного проєкту з впровадження інституту помічника ветерана в громаді.

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, зокрема під час відповідної онлайн-наради говорили про особливості індивідуального супроводу кожного ветерана від військової служби до цивільного життя.

Зазначено, що участь в онлайн-нараді під головуванням Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної взяла перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна. Вказано, що Міністерство працює над впровадженням в Україні інституту помічника ветерана. Вінниччина стала однією із чотирьох областей України, де запроваджуватиметься ініціатива.

Помічник ветерана займатиметься усім: від консультування, організаційної роботи, представлення інтересів і аж до допомоги з отриманням довідки чи працевлаштуванням. Тобто тими питаннями, проблемами і потребами, які виникатимуть у ветерана протягом його адаптації до мирного життя.

Ще вчора вони зі зброєю в руках боронили Україну. Втім, повернувшись до мирного життя, ветерани часто стають абсолютно безпорадними перед новими для себе викликами. Їх не можна залишати наодинці з власними проблемами, – каже Наталя Заболотна.

 

Ілюстративне фото – www.slovoidilo.ua, фото – Вінницька ОВА

Читайте також: У Вінниці запрацювали безкоштовні групи психологічної підтримки для родин бійців

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.