У Вінниці на маршрут № 14-А вийшов новий тролейбус “VinLinе”

17:40
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Відсьогодні, 8 листопада, у Вінниці на маршрут вийшов новий тролейбус “VinLinе” з бортовим номером “055”. Він курсуватиме на маршруті № 14-А “Залізничний вокзал – Юзвинська – Вишенька”.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, новий тролейбус енергоощадний та має можливість автономного ходу.

Він працюватиме на маршруті № 14-А “Залізничний вокзал – Юзвинська – Вишенька”.

Оскільки саме на цьому маршруті збільшено кількість тролейбусів до трьох одиниць з метою покращення сполучення районів Барського шосе, вулиці Юзвинської, Гніванського шосе з центральною частиною міста, Замостям та Вишенькою.

Надалі тролейбус працюватиме на маршрутах з автономним ходом, що забезпечують муніципальним транспортом віддалені райони громади.

Збірку, випробування та реєстрацію чергового тролейбусу виконала Вінницька транспортна компанія. Ця нова модифікація у порівнянні з попередніми отримала більш привабливий екстер’єр, має кращу обробку від корозії, покращений інтер’єр салону більш утеплений, має поліпшені системи вентиляції та обігріву:

– Загалом це вже 15-й за рахунком вінницький тролейбус, який зібрали майстри транспортної компанії. До кінця року мають випустити ще чотири одиниці, – додав вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 

Фото – ВМР