У Вінниці триває реконструкція мережі зовнішнього освітлення на Келецькій і Барському шосе

9:57
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці на вулиці Келецькій та Барському шосе замінюють зношену кабельну лінію, яка живить  світильники. Це дозволить мінімізувати перебої у роботі світильників та продовжить термін експлуатації нового освітлення.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, самі світильники тут були встановлені минулого року.

– Якісне вуличне освітлення дозволяє почуватися більш упевнено і водіям, і пішоходам, – ідеться у дописі. – LED-ліхтарі добре розсіюють світло, не засліплюють, забезпечують гарну видимість. Також вони надійніші за традиційні світильники та більш економні. 

Зазначається, що ліхтарі також замінили на центральній вулиці Соборній, на Центральному мосту і площі Героїв Чорнобиля. Окрім того, замінено майже всі заплановані світильники на сучасні світлодіодні на вулиці Пирогова.

“Окрім того, що ЛЕД-лампи споживають менше електроенергії, вони ще й запрограмовані змінювати яскравість світіння у різні години ночі” – повідомляють у міськраді.

Модернізація вуличного освітлення у Вінниці відбувається спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Загалом проектом у співпраці з НЕФКО передбачалось встановлення ЛЕД-світильників замість старих ламп на таких вулицях: Соборній, Пирогова, Келецькій, Барське шосе та Хмельницьке шосе.

НЕФКО – міжнародна фінансова організація, заснована у 1990 році урядами п’ятьох Північних країн: Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Основна мета – позитивно впливати на довкілля. Фінансують та реалізують виключно проекти «зеленого росту» та кліматичні проекти, надаючи пріоритетне значення проектам у Східній Європі, регіоні Балтійського моря, Арктичному та Баренцовому регіонах.

Читайте також: В Агрономічному облаштують мережу зовнішнього освітлення за понад 7 мільйонів

Читайте також: У Вінниці по вулиці Пирогова встановлюють 180 LED-ліхтарів. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.