В Агрономічному облаштують мережу зовнішнього освітлення за понад 7 мільйонів

13:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

У селі Агрономічне, що поблизу Вінниці, розпочали облаштування зовнішнього освітлення. Роботи коштуватимуть понад 7 мільйонів.

Ділянка автомобільної дороги загального користування місцевого значення у с. Агрономічне має досить жвавий автомобільний, велосипедний та пішохідний рух. По обидві сторони дороги знаходиться новобудови приватного сектору, однак на цій ділянці роками відсутня мережа вуличного освітлення. Про це повідомляє ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

 

Нещодавно розпочали роботи з облаштування нової мережі вуличного освітлення. Додають, що мешканці села неодноразово зверталися з проханням підвищити рівень безпеки дорожнього руху та покращити благоустрій території.

У грудні минулого року відбувся тендер щодо облаштування освітлення на ділянці дороги загального користування місцевого значення О-02-03-01 Вінниця — Гнівань — Тиврів (км 5+887 – км 8+683). Переможцем визначили ТОВ «СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ», які запропонували виконати весь обсяг робіт за 7 230 092,91 гривні. Це на 309 194,09 грн дешевше за очікувану вартість.

 

Наразі працівники підрядного підприємства вже приступили до розробки траншеї для прокладання кабельної лінії. Після цього проведуть її зачистку, утрамбують шаром ґрунту та прокладуть кабель. Також встановлять 101 світлодіодний світильник на загальній протяжності 2,796 км.

 

Термін надання послуг — по 30 травня 2021 року.

Фото: Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області

Читайте також: «Звертайтесь до забудовника»: у міській раді відповіли на петицію щодо освітлення біля ЖК «Династія»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.