Озеленення, велодоріжки та заміна колій: як у Вінниці планують реконструювати вулицю Батозьку

10:58
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці планують реконструювати вулицю Батозьку – ділянку дороги від залізничного вокзалу до вулиці Академіка Янгеля (Муніципальний ринок).

Наразі Вінницька міська рада оголосила тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації. Згідно з деталями тендеру, реконструкція передбачає – заміну тротуарів, трамвайних колій, влаштування велосипедних доріжок на тротуарах (2 або 1,5 метри), нових зупинок громадського транспорту, а також озеленення та нове освітлення. Також тут планують запустити маршрут тролейбуса, відтак документацією передбачено встановлення контактної мережі для тролейбусів та трамваїв.

У місці трамвайної зупинки передбачать підвищення проїзної частини (платформа Віденського типу). Нагадаємо, наразі з громадського транспорту по Батозькій рухається лише трамваї та маршрутні таксі.

Ближче ескізний план можна переглянути на сторінці тендеру (Додаток_A.2.2 – ескізний план.pdf).

Очікувана вартість за виконання умов тендеру –  2 287 690 гривень. Проєкт, згідно документації, мають виконати до 30 червня 2021 року. Замовником проектно-кошторисної документації є Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, контактна особа – Черноус Віталій Вікторович.

– Цей район розвивається – тому і підходи до організації простору необхідні нові, – пише на своїй фейсбук-сторінці міський голова Сергій Моргунов. – Подібно до тих, які застосовані при реконструкції проспекту Космонавтів та вул. Замостянська – з врахуванням інтересів усіх учасників руху. З вулицею Батозькою пов’язані інші важливі інфраструктурні проекти: шляхопровід Янгеля-Ватутіна, який має зв’язати Замостя з Тяжиловом, та масштабна реконструкція проспекту Коцюбинського «Вінницька миля».

На сторінці під дописом міського голови ТУТ можна висловити свою думку з приводу реконструкції вулиці Батозької.

Нагадаємо, у 2019 році у Вінниці завершили реконструкцію вулиці Замостянської – серед іншого там встановили вуличні меблі, висадили дерева та замінили підземні мережі. До того у Вінниці реконструювали проспект Космонавтів.

Читайте також: У “Прозорих офісах” Вінниці з’явилися мобільні номери телефонів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.