У Вінниці людей з інвалідністю запрошують взяти участь у проєкті «Нескорені духом»

11:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці людей з інвалідністю запрошують взяти участь у проєкті «Нескорені духом». Десятьох учасників проєкту нагородять сертифікатами, які дадуть можливість безкоштовно пройти курс навчання за напрямом Excel Professional.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, до участі запрошують жителів громади віком від 17 років.

– Ми запрошуємо для участі жителів нашої громади віком 17+, які досягли успіху в одній або декількох сферах діяльності для того, щоб вони поділились своїми думками, поглядами, мріями, здобутками. Їхні реальні життєві історії про те, як не опускати руки, бути вимогливим до себе, упевнено прямувати до мети й приносити користь суспільству, будуть покладені в основу мотиваційного сюжету та низки тематичних дописів у соціальних мережах. Це допоможе підтримати тих, хто перебуває в стані кризи та постійних стресів через проблеми, пов’язані з інвалідністю, а також запалити в їхніх серцях вогонь та подарувати надію на щастя, – цитують директорку департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Підкреслюється, що “Нескорені духом” – це мотиваційний проєкт, спрямований на сприяння правам людей з інвалідністю шляхом посилення їхньої участі та лідерства у Вінницькій міській територіальній громаді.

Учасників проєкту нагородять спеціальними сертифікатами, які дадуть можливість безкоштовно пройти курс навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі «New IT School» та отримати сертифікат про закінчення курсів.

Підкреслюється, що ініціатива орієнтована на вінничан та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та мають вік до 60 років. Учасниками проєкту можуть стати перші 10 кандидатів, які надішлють своє фото та лист із власною історією успіху (15-20 речень) на електронну адресу [email protected] та завчасно зареєструються ТУТ.

Заявки приймають до 30 листопада 2023 року (до 16:00). Координаторка заходу та контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна, тел.: 50-86-92

Фото – ukrinform

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.