У Вінниці комплексно утеплили дитячий садок №52. ФОТО

9:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький дитячий садок №52 комплексно термомодернізували, щоб дітям було комфортніше перебувати у закладі, а фасад будівлі тепер прикрашають яскраві малюнки. 

Дошкільний навчальний заклад був збудований за радянськими стандартами ще у 70-х роках минулого століття, повідомляють на сторінці вінницького міського голови Сергія Моргунова. Нещодавно у дитячому садку виконали комплекс заходів з термомодернізації, аби дітям було комфортніше перебувати у закладі.

 

Зокрема, замінили покрівлю, вікна та двері, утеплили цоколь та стіни. Зазначено, що садочок був одним з найбільш енергозатратних у місті, але тепер будівля краще зберігатиме тепло взимку, й влітку у групах буде забезпечено оптимальну температуру.

 

– Важливо, коли у дитячих садочках створені не лише комфортні умови, а й особлива аура. Таким після реконструкції став дошкільний заклад №52. Його вихованців тепер чекають кумедні герої – котики, які «живуть» на оновленому фасаді. Головне, що ідея дітям сподобалась, розповідають вихователі. Без сумніву, позитивні емоції малюків – найголовніше! – йдеться у дописі.

 

Впродовж 2020-го року у місті вже осучаснили п’ять садочків, а ще у двох роботи на завершальному етапі.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Будівництво нового корпусу дитсадка “Бджілка” планують завершити наступного року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.