У Вінниці капітально відремонтують дахи 24 багатоповерхівок

14:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього року у Вінниці планують капітально відремонтувати дахи 24 багатоквартирних будинків. У 22 з них це зроблять виключно за кошти міського бюджету, оскільки мешканці цих будинків створили ОСББ.

Про це повідомив Роман Фурман, директор Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

Також зазначається, що на шести багатоквартирних будинках роботи вже тривають: вул. Магістратська, 102, вул. Хлібна, 25, вул. Ар. Артинова, 29, вул. Г.Успенського, 69, вул. Саксаганського, 13 та вул. Магістратська, 110.

 Зазначу, що ремонт дахів вже кілька років поспіль найпопулярніший вид капремонту. Кількість будинків, де полагодять покрівлі, може змінюватися впродовж року. Все залежить від фінансових можливостей бюджету громади та ініціативи мешканців долучитися до програми співфінансування, розповів Роман Фурман.

У міській раді повідомили, що покрівлі у Вінниці ремонтують як на умовах співфінансування з мешканцями (де 70% витрат покриває міський бюджет, а решту 30% сплачують мешканці), так і для будинків ОСББ, що обрали цей ремонт в рамках програми підтримки об’єднань співвласників. В такому разі виключно за бюджетні кошти можна обрати лише один з видів капітальних робіт. Але якщо будинок зведений до 1970 року, фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів.

У міській раді нагадують, що на умовах співфінансування у будинках ремонтують також інженерні мережі, щитові, герметизують міжпанельні стики, лагодять ліфти, замінюють вікна, роблять благоустрій прибудинкових територій.

Фото – new.vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці цього року планують відремонтувати інженерні мережі у 18 багатоповерхівках

Читайте також: У Вінниці на Сабарові планують капітально відремонтувати дорогу в приватному секторі

Читайте також: У Вінниці на Старому місті планують збудувати майданчик для ігрових видів спорту. ТЕНДЕР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.