У Вінниці на Старому місті планують збудувати майданчик для ігрових видів спорту. ТЕНДЕР

14:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на Старому місті, на території школи №19, розташованої на перехресті вулиць Северина Наливайка та 8-го березня, планують облаштувати спортивний майданчик для ігрових видів спорту. Нещодавно було оголошено тендер на будівництво на понад 2,8 мільйона. 

Як йдеться в тендерній документації, в рамках робіт, окрім підготовки території, планується вистелити штучну траву, облаштувати розмітку, встановити лавки (5 штук). Також на території майданчику будуть облаштовані, зокрема, ворота для гандболу та волейбольна сітка.

Навколо майданчика заплановано встановити захисну огорожу та облаштувати LED-світильники. Також встановлять камери відеоспостереження.

Загальна очікувана вартість робіт – 2 864 668 гривень.

Як вказано в проєкті договору до тендерної документації, строк виконання робіт – 31 серпня 2022 року. Однак, у разі виникнення обставин, що не залежать від Генпідрядника і перешкоджають виконанню робіт  у встановлені строки, терміни завершення будівництва можуть бути змінені.

Водночас, в оголошенні на сайті публічних закупівель “Prozorro” вказаний строк виконання робіт – 31 грудня 2022 року.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що цьогоріч у Вінниці побудуть 10 спортивних майданчиків. Серед них і майданчик на території 19-ї школи. З повним переліком адрес, де планується облаштування спортмайданчиків, можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Варто зазначити, що серед великих проєктів-переможців минулорічного конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” був проєкт під назвою ““Битва районів”: турнір з вуличних видів спорту для молоді міста”. Проєкт передбачав створення спортивної зони з майданчиком для проведення турніру із вуличних видів спорту для мешканців Вінницької міської ТГ. Облаштувати таку спортзону планували якраз на Старому місті, на перехресті вулиць 8-го Березня та Северина Наливайка. Оголошений бюджет проєкту складав 495 000 гривень. Детальніше про всі проєкти, які було заплановано реалізувати цьогоріч в рамках “БГІ” – за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – з архіву Veжі

Читайте також: ТОП-5 відкритих спортмайданчиків Вінниці. ОГЛЯД

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.