У Вінниці громадські слухання щодо проєкту бюджету на 2024 рік відбудуться 15 грудня

17:04
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці змінили дату громадських слухань щодо проєктів Програми економічного і соціального розвитку та бюджету громади на наступний рік. Так, слухання мали відбутись 6 грудня, нині ж вони заплановані на 15 грудня.

Про це поінформували на сайті Вінницької міської ради у повідомленні про проведення громадських слухань з обговорення проєктів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік.

– Виконавчий комітет Вінницької міської ради повідомляє, що у зв’язку з численними запитами щодо попереднього обговорення в трудових колективах показників проєкту бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік, громадські слухання з обговорення проєктів “Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік” та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік, проведення яких планувалось 06 грудня 2023 року, будуть проведені 15 грудня 2023 року, – йдеться у повідомленні.

Громадські слухання відбудуться за адресою: м.Вінниця, вул.600-річчя, 21 (підземні приміщення – спортивна зала). Початок о 15:00 та триватимуть, орієнтовно, до 17:30. Для участі у слуханнях потрібно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Завантажити та ознайомитись з проєктами документів можна за ЦИМ посиланням (PDF-документи у вкладці “Обговорення”).

Нагадаємо, наступного року “на ключові пріоритети – безпеку та оборону, стійкість та турботу” планується спрямувати головну частину бюджету – близько трьох мільярдів гривень. Так, майже один мільярд гривень “планується спрямувати на безпеку та оборону, 1,2 мільярда гривень – на стійкість, 816, 3 мільйонів – турботу”. Детальніше:

Читайте також: У Вінниці почались зустрічі-обговорення проєкту бюджету на 2024 рік

Ілюстрація – poradnica.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.