У Вінниці до 13 грудня планують встановити дві новорічні ялинки

9:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці до 13 грудня планують встановити дві новорічні ялинки – у центральному парку ім. Леонтовича та у парку Дружби народів.

Про це стало відомо із рішення виконавчого комітету № 2615 (від 4 листопада), яким затвердити заходи щодо підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят у 2021-2022 роках на території Вінницької міської територіальної громади.

Згідно із документом, на встановлення і демонтаж ялинок передбачено 2 мільйони 194 тисяч 772 гривні.  Здати їх в експлуатацію мають до 13 грудня, а відкрити – до 18 грудня.

У центральному парку передбачена ще робота ярмарку та атракціонів, а на майдані Незалежності – Новорічне містечко зі світлодіодними скульптурами. Крім цього святковою ілюмінацією планують обладнати майдан Незалежності, будівлю міськвиконкому, вул. Соборну і фонтанну площу та входи на території центрального парку.

Детальніше із текстом рішення можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, що минулого року виконком Вінницької міськради так само ухвалив рішення про новорічні свята. Однак пізніше міський голова Вінниці ухвалив рішення відмовитися від масових святкувань у зв’язку з карантином.

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Новорічний рекорд: у Вінниці відкрили головну ялинку на найбільшій в Україні конструкції. ФОТО

Читайте також: Миколай спустився з «хмаринок»: у Вінниці відкрили Новорічну резиденцію. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.