Виконком Вінницької міськради ухвалив рішення про новорічні свята

15:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено о 18:01.

Як стало відомо ввечері 24 листопада, міський голова Вінниці ухвалив рішення відмовитися від масових святкувань цього року у зв’язку з карантином. 

Виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення розпочати підготовку до Новорічних та різдвяних свят у місті. Зокрема передбачається і обслуговування Новорічної ялинки на площі біля Літнього театру в Центральному парку ім. Леонтовича, МПКіВ «Дружби народів» та в селищі Десна.

Серед іншого, рішення виконкому передбачає затвердження видатків в сумі 868 382,00 грн. на облаштування святкових декорацій, ілюмінації, вертепу та головних міських ялинок.

Серед іншого планом підготовки до святкування передбачено встановлення самої ялинки, її прикрашання, встановлення гірок для катання в Луна-парку, робота ярмарку та атракціонів, ілюмінація Центрального парку, встановлення світлодіодних скульптур, святкове прикрашання адміністративних будівель та прилеглих до них територій.

Нагадаємо, раніше петиція з пропозицією відмовитися цьогоріч від встановлення головної ялинки в місті за лічені години набрала необхідну кількість голосів вінничан. Зекономлені кошти авторка петиції пропонувала спрямувати на забезпечення лікарень для лікування хворих на коронавірус.

Майже відразу була зареєстрована альтернативна петиція з проханням не відмовлятися від святкування. Авторка цієї пропозиції вважає, що скасування святкових заходів ще більш негативно вплине на містян, зокрема їхній психологічний стан. Ця петиція наразі отримала 182 голоси з необхідних 350-ти.

Читайте також: Новорічний рекорд: у Вінниці відкрили головну ялинку на найбільшій в Україні конструкції. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.