У Вінниці для дітей переселенців організують ще чотири кулінарні майстер-класи

13:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У червні для дітей з родин, які знайшли прихисток у Вінниці, проведуть нові кулінарні майстер-класи. Два з них проведе шеф-кухар сімейного ресторану NUMO Віталій Кавка, інші два – дослідниця подільської кухні та гастрогідеса Олена Павлова.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відбуватимуться майстер-класи щосуботи. Долучитися до активностей можуть діти внутрішньо переміщених осіб, віком від 6 до 14 років. Водночас одна дитина може долучитися лише до одного майстер-класу.

Відвідати події можливо лише за попередньою реєстрацією: 18 червня, 25 червня. Зазначимо, що також у переліку були ще дві дати – 4 та 11 червня – однак на ці дні реєстрацію вже закрито.

Вказано, що місце проведення майстер-класу повідомлятимуть за день-два до заходу, коли зареєстрованій людині телефонуватимуть організатори для підтвердження участі.

Нагадаємо, раніше у Вінниці також анонсували серію майстер-класів з кулінарної майстерності для дітей переселенців, з 18 травня і до 1 червня. На них діти, зокрема, мали змогу навчитись готувати імбирне печиво, грузинські хінкалі чи уличі.

Головне фото – Pixabay, фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Прогулянка містом і похід у планетарій: у червні Офіс туризму Вінниці організує дитячі екскурсії

Читайте також: У червні відбудуться ще чотири екскурсії з циклу “Пізнай Вінницю”

Читайте також: Збір коштів для армії та розіграш призів від “зірок” і мера: вінничан запрошують на благодійний онлайн-концерт з лотереєю

Читайте також: У Вінниці відбудеться кулінарний майстер-клас з гастрогідесою Оленою Павловою

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.