У Вінниці чоловіка за ухилення від призову засудили до трьох років позбавлення волі

12:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці апеляційний суд залишив без змін вирок обвинуваченому в ухиленні від призову. Чоловіку призначили три роки позбавлення волі. ухилянтсво

Як повідомляється на сайті Вінницького апеляційного суду, колегія суддів не задовольнила апеляційну скаргу захисника обвинуваченого, який наполягав на зміні вироку.

Так, на думку захисника чоловіка, покарання – занадто суворе та не відповідає ступеню тяжкості скоєного та особі обвинуваченого. Тому просив звільнити чоловіка від відбування покарання з випробуванням.

– Суд першої інстанції не взяв до уваги те, що Р. розкаявся, визнав вину, сприяв слідству, має позитивну характеристику. А не з’явився до місця призову через хворобу дружини, – зазначив, зокрема, під час судового засідання захисник.

 

Як зазначають на сайті з посиланням на матеріали кримінального провадження, сорокадворічний житель Тульчинського району не прибув в указаний у повістці час до місця призову та умисно ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, внаслідок чого порушив процес комплектування Збройних Сил України під час мобілізації.

Фото з сайту суду

Читайте також: На Вінниччині солдата, який на майже місяць самовільно залишив місце служби, засудили до 6 років позбавлення волі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.