На Вінниччині солдата, який на майже місяць самовільно залишив місце служби, засудили до 6 років позбавлення волі

15:34
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

На Вінниччині старшого солдата суд визнав винним у самовільному залишенні військової частини та засудив його до шести років позбавлення волі.

Як повідомляє Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону, у суді доведено, що на початку березня 2023 року раніше судимий військовослужбовець, призваний за мобілізацією, задля тимчасового ухилення від військової служби, самовільно залишив розташування підрозділу військової частини та незаконно перебував поза його межами до кінця березня 2023 року.

Відомо, що свій «вільний» час він проводив на власний розсуд, пересуваючись різними областями України.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів, військовослужбовця Гайсинський районний суд Вінницької області визнав винним за ч. 5 ст. 407 КК України.

Як повідомляє прокуратура, у судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та щиро розкаявся. Вироком суду старшого солдата, за сукупністю невідбутого покарання за попередніми вироками, призначеними за скоєння майнових злочинів, остаточно засуджено до 6 років позбавлення волі. Наразі вирок суду ще не вступив в законну силу.

Ілюстративне фото – mykyivregion.com.ua

Читайте також: На Вінниччині солдата за самовільне залишення військової частини відправили на два роки до дисциплінарного батальйону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.