У Вінниці через зйомки фільму перекриють частину Соборної і змінять рух транспорту

15:21
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

В суботу, 29 червня, у Вінниці перекриють рух на ділянці Соборної вулиці. Трамваї і тролейбуси припинять курсувати на годину, а решта транспорту їздитиме за зміненими маршрутами.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, це пов’язано зі зйомками окремих епізодів кінофільму з робочою назвою “Відлуння”.

  • Знімальний майданчик розгорнеться по вулиці Соборній на ділянці від вулиці Театральної до площі Гагаріна. У зв’язку із цим рух транспорту та пішоходів на цій території спочатку буде обмежено з 9:00, а потім перекрито в обох напрямках – з 11:00 до 12:00, – йдеться у повідомленні.

В міській раді також зазначили, що на період перекриття приватний автотранспорт зможе пересуватись в об’їзд по вулицях: Магістратській, Мури та Князів Коріатовичів.

Натомість тролейбуси маршрутів №4, 5, 10, 11, 12, 14, а також трамваїв маршрутів №1, 4, 6 на годину призупинять свою роботу.

Муніципальні автобуси маршрутів №19, 24, 25 в обох напрямках будуть рухатись по вулицях: Київській, В’ячеслава Чорновола, Магістратській, Хмельницькому шосе.

Маршрутні таксі №29А, 32А будуть рухатись по Магістратській та Хмельницькому шосе.

А муніципальні автобуси №7, 21 та маршрутних таксі №7А, 21А в обох напрямках будуть пересуватись по вулиці Князів Коріатовичів.

Фото – vgolos.com.ua