У Вінниці безкоштовно навчать економічній незалежності: оголошено набір на проект для людей, які постраждали від конфлікту

16:32
Автор: Леся Качор
Become a Patron!

Оновлено: 4 Жовтня 2018, в 11:13

У Вінниці оголошується набір на проект ” Економічні можливості постраждалим від конфлікту”. Бізнес курс розрахований на внутрішньо переміщених осіб, учасників та учасниць АТО, членів родин АТО, осіб з інвалідністю, осіб які перебувають складній життєвій ситуації, які проживають на території Вінницької області і за станом здоров`я можуть навчатися та займатися підприємницькою діяльністю.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують харчування, роздаткові матеріали та проживання (за потреби) під час навчання у Вінниці. Випускниці та випускники тренінгової програми матимуть можливість подати свої бізнес плани на конкурс стартапів, розвитку або перенесення бізнесу.

Проект для людей, які досягли 18-річного віку, розрахований на 10 тренінгів. Заняття розпочнуться наприкінці вересня та для більшої зручності будуть проходити на вихідних: в суботу і неділю у HUB “Місто змістів”.

Реєстрація на бізнес курс триває до 15 вересня 2018 року за посиланням . Організатори розглянуть всі заявки і до 20 вересня 2018 року повідомлять про своє рішення всім зареєстрованим.

 – Справжня особиста свобода неможлива без економічної безпеки і незалежності. Голодні безробітні люди – це кадри для диктатури.  Ця фраза Рузвельта  для мене дуже ціннісна – наголошує Світлана Дубина, – ми беремо людей, які ,наприклад, довго не можуть знайти роботу, ми інформуємо центри зайнятості. Ця група буде фінальною, тому хочеться, аби люди максимально скористались такою можливістю.

Даний проект випустив уже 5 груп, а це майже 150 людей з числа ВПО, демобілізованих з АТО та членів їхніх родин, жінок і чоловіків з інвалідністю. Є у нас і грантерки та грантери, які отримали підтримку від донорів – то нове обладнання для розвитку бізнесу.

На тренінгах проекту починаємо буквально від поняття бізнесу та завершуємо складанням бізнес планів, які в майбутньому можна подати на конкурс і в нашому проекті або в будь-якому іншому – пояснює   координаторка  проекту у Вінницькій області  – Світлана Дубина.

Довідки в робочий час за телефоном: (097)207-67-06; (095)722-52-87 або (050)257-42-84 або листом на ел. адресу: [email protected]

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту” впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки USAID. У Вінницькі області проект реалізує ГО “Інформаційно – просвітницький центр “ВІСЬ”.

Фото Vежі та зі спільноти Проект ” Економічні можливості постраждалим від конфлікту” Вінниця