У Тульчині та Ладижині заплановані відключення газу та гарячої води

8:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У травні частина міста Тульчин тимчасово залишиться без газу через реконструкцію систем газопостачання. Інше місто області, Ладижин, три місяці буде без гарячої води. Це відключення також пов’язано з ремонтними роботами. 

АТ «Вінницягаз» повідомляє, що з 9 години 18 травня до 15 години 21 травня не буде газу на п’яти вулицях Тульчина. У цей період триватимуть роботи з реконструкції систем газопостачання вуличних мереж.

Тимчасово припинять газопостачання на вулицях:

  • Маланівській,
  • Олександра Подоляна,
  • Петра Захарова,
  • Юліуша Словацького,
  • Пестеля.

– Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Газопостачання буде відновлене згідно з виконанням запланованих робіт, — додають у «Вінницягаз».

Громадян просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання. На момент відновлення газопостачання необхідно забезпечити доступ працівників до газових приладів у помешканнях: «Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців у своїх будинках».

*

Щодо Ладижина, то у місті на три місяці припинять постачання гарячої води. Як повідомляють на сторінці Ладижинської ТЕС, з метою своєчасної та якісної підготовки теплової мережі до наступного опалювального сезону, заплановано ремонт теплової мережі на період з 14 травня по 15 серпня 2021 року.

– Звичайно ми розуміємо, що три місяці ремонтних робіт для всіх нас є надто довгими та певною мірою проблематичними. Однак кожен з місцевих жителів повинен розуміти, що час – не найкращий друг будь-якого обладнання, — додають у Ладижинській ТЕС. — Кожен хоче жити в комфортних та теплих умовах, грітися взимку та користуватися чистою водою круглий рік. Так ось і ми хочемо цього ж, але 50 років безперервної роботи даються взнаки й ми не зможемо почуватися впевнено в осінньо-зимній період без ретельного обстеження та ремонту обладнання. ДТЕК Енерго відповідальна і надійна компанія, яка не може залишити людей взимку без опалення. Тож було прийняте нелегке для станції та всіх енергетиків рішення провести низку глобальних ремонтних робіт, які продовжать термін служби тепломережі у громаді.

Планують провести гідравлічні випробування тепломережі на міцність та щільність й визначити пошкоджені ділянки та дефекти обладнання. Відбудуться ремонтні роботи із заміною ділянок трубопроводів, профілактичні роботи на тепломережі з усуненням дефектів трубопроводів, ремонт арматури та регулюючих пристроїв, сальникових компенсаторів, ревізія звужувальних шайб та сопел, часткова промивка систем опалення та трубопроводів тепломережі.

Читайте також: Де у Вінниці не буде світла у травні. ГРАФІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.