У центрі Вінниці облаштують три сотні додаткових паркомісць. ФОТО

16:12
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

В центрі Вінниці почали облаштовувати додаткові місця для паркування. Загалом у середмісті їх планують облаштувати близько 300. 

Як повідомляє Вінницька міська рада на своїй сторінці у Фейсбук, у центральній частині міста планують облаштувати близько 300 додаткових паркомісць. Наразі працівники КП «Вінницька СМЕД ОДР» встановлюють відповідні дорожні знаки.

  

Зазначено, що відповідно до Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниці до 2030 року та міської Програми розвитку сфери паркування транспортних засобів передбачено необхідність упорядкування процесів паркування індивідуального транспорту.

Директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Михайло Варламов каже, що відділ паркування провів інвентаризацію щодо можливості облаштування додаткових паркомісць. Як результат, вони з’являться по вулицях Соборній, Городецького, Пушкіна та інших.

– Загалом завдяки цьому ми матимемо змогу збільшити їх кількість, наприклад, лише в центрі на близько 300 паркомісць. Сьогодні працівники комунального підприємства замінюють знаки щодо заборони зупинки та стоянки транспортних засобів на знаки, які дозволяють паркувати свої автомобілі. Ми спеціально вибрали місця, які не зашкодять руху громадського транспорту, та погодили їх з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області, – каже Михайло Варламов.

Знаки виготовляє КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху».

 

Виконуючий обов’язки директора КП «Вінницька СМЕД ОДР» Сергій Чернов зазначив, що згідно з державними стандартами, на кожній станції передбачається не менше 10 % місць для людей з інвалідністю.

– Зараз встановлюють знаки на ділянці по вулиці Соборній поблизу перехрестя з вулицею Артинова, тут передбачено місця для людей з інвалідністю, а також для автомобілів таксі, – сказав Чернов.

Нагадаємо, у Вінниці створено мапу парковок, де можна переглянути наявні паркувальні місця у Вінниці.

Також VежА перевірила, чи достатньо у Вінниці наявних паркувальних місць. Що з цього вийшло – читайте за цим посиланням. 

Читайте також: Інспектори з паркування у Вінниці поки не штрафуватимуть водіїв-порушників: перевіряють техніку

Читайте також: П’ять місць зайнятих, одне – вільне: наскільки завантажені парковки в центрі Вінниці. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.