У Стадниці триває тендер на капітальний ремонт пікнік-майданчика біля озера

14:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Стадниці триває тендер на капітальний ремонт пікнік-майданчика біля озера. Це один із проєктів конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” Вінницької міської ради, які мають реалізувати цього року.

Згідно з тендерною документацією, очікувана вартість проєкту 212 540 гривень. Зокрема на ділянку мають завезти 22 м3 піску, зробити місток, кабіну для переодягання, пісочницю “Замок”, велопарковку на 6 місць, а також встановити три паркові лави з урнами.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 22 лютого, строк виконання робіт 30 жовтня.

Основною метою цього проєкту, під час конкурсу “БГІ”, називали покращення умов для культурного, комфортного та безпечного відпочинку і дозвілля на свіжому повітрі всіх категорій населення, жителів Вінницької громади, а також туристів на березі озера “Яр” у Стадниці. Заявлений бюджет був на рівні 235 тисяч гривень.

Зона відпочинку в с.Щітки 

Крім цього в електронній системі публічних закупівель “Prozorro” є ще тендер на створення зони відпочинку на ставку “Тарасишин” (по вул. Б.Хмельницького в с.Щітки Вінницької міської територіальної громади). Це також проєкт-переможець конкурсу “БГІ”.

Згідно з тендерною документацією, його очікувана вартість була 229 878 гривень. Але сьогодні на онлайн-платформі опублікували підписаний договір із переможцем (ТОВ “ПВМ-БУД”) на 228 013 гривень. Строк виконання робіт 27 жовтня.

Технічне завдання передбачає серед іншого мощення тротуарною плиткою, встановлення трьох паркових лав, двох шезлонгів і двох пляжних дерев’яних парасоль з лавами.

В описі цього проєкту на конкурсу “БГІ” зазначалося, що його реалізація створить зону комфортного та безпечного відпочинку для мешканців Вінницько-Хутірського старостинського округу, а також покращить мережу суспільного простору та інфраструктуру прилеглої території. Першочергово бюджет розраховувався на рівні гривень.

Візуалізація проєкту виглядала так:

Детальніше про всі проєкти-переможці минулорічного “Бюджету громадських ініціатив” можна прочитати за ЦИМ посиланням.

Фото та ілюстрації – з сайту budget.e-dem.ua

Читайте також: Сквер імені Кобилянської, батут на Тяжилові та трибуни на Волошковій: у Вінниці оголосили тендери по проєктах “БГІ”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.