У “Подільському зоопарку” від удару в огорожу загинула зебра Тіра

9:35
Автор: Катерина Дядюк

У “Подільському зоопарку” повідомили прикру новину: у вівторок вранці, 27 жовтня, зебра Тіра загинула від сильного удару в огорожу вольєру.

Працівники зоопарку припускають, що тварина дуже швидко побігла в бік огорожі через переляк, адже зебри – дуже полохливі тварини. За результатами розтину, який провели експерти державної ветеринарної служби, зебра загинула від перелому кісток черепу.

Причиною їх стресу може стати будь-який раптовий звук чи рух. Тож, не виключено, що Тіра могла злякатись навіть птаха, який пролітав над вольєром, – йдеться у повідомленні.

Одинадцятирічна Тіра була представником підвиду Гранта. До Подільського зоопарку її привезли наприкінці травня минулого року. Раніше смугаста мешкала в Києві. Нареченого для зебри планували придбати вже цього року. Адміністрація Подільського зоопарку проводила активні пошуки пари для неї.

Працівники зоопарку і досі не можуть оговтатись від трагедії. Відколи Тіра оселилась у Подільському зоопарку, одразу стала їх улюбленицею. Вони оберігали її, допомагали швидше адаптуватись до нових умов і хвилювались за неї…, – йдеться у повідомленні.

Фото – facebook.com/zoopark.vn

Читайте також: Як “оживає” після карантину Подільський зоопарк. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: За кошти ЄС вінницький зоопарк перетворять у центр сімейного дозвілля

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.