Як “оживає” після карантину Подільський зоопарк. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:56
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Днями Подільський зоопарк після тривалої “карантинної” перерви відновив свою роботу. Тепер тут чекають гостей і, за словами працівників звіринця, тварини дещо відвикли від глядачів, а дехто з хвостатих навіть “засумував” за відвідувачами. 

Вранці 21 травня ми вирішили поглянути, як поживають мешканці зоопарку та як тривають роботи з його перебудови.

Нагадаємо, що в Подільському зоопарку невдовзі відбудуться значні зміни. Тут перенесуть центральний вхід ближче до дороги на Київ, створять нові відпочинкові зони, збудують новий адмінбудинок з кафе, кімнатою матері та дитини, а також з оглядовими вежами, з яких можна буде побачити зоопарк з висоти.

 

Так має виглядати вже споруджена будівля:

Роботи над такими змінами тривають попри карантин: вже видно обриси майбутніх веж, на алеях готують місця під нові підпірні стіни та відпочинкові зони, деякі вольєри – демонтовані, аби на їхньому місці звести нові.

 

 

Самі ж тварини зайняті своїм буденними справами: вранці маються, чистять пір’я і шерсть, птахи голосно сповіщають про свою присутність і розправляють крила, сурікати як завжди метушаться, бурі ведмеді сплять, а гімалайські – граються. В останніх в “берлозі”, кажуть, вже перебуває поповнення – нещодавно народжене маленьке ведмежатко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зазначимо, що над тваринами Подільського зоопарку можна взяти шефство і так допомогти покращити умови проживання та харчування для звірят і птахів, що утримуються в закладі. 

Нагадуємо, що Подільський зоопарк працює з 9:00 до 19:00 за адресою вул. Зулінського, 9. Вартість вхідного квитка для дорослих становить 70 гривень, для студентів – 30 гривень, для дітей до шести років – 10 гривень, а для зовсім маленьких, яким ще не виповнилося три роки – безкоштовно.

Фото Ольги Мірошниченко