У Подільському зоопарку планують звести вольєри для тварин-переселенців з Одещини

23:38
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На початку квітня Подільський зоопарк прихистив уссурійську тигрицю та ягуара з приватного зоопарку на Одещині. Збудувати вольєри для цих тварин планують до кінця осені, саме тому зоопарк збільшує вартість вхідного квитка.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Подільського зоопарку, заклад планує звести вольєри для тварин-переселенців, які будуть відповідати зооветеринарним вимогам. Йдеться про уссурійську тигрицю та ягуара, який тимчасово розмістили у старих вольєрах.

Впродовж багатьох років ми не переглядали вартість вхідних квитків і вона була нижчою, ніж в зоопарках інших міст України. Разом з тим, дане рішення викликане необхідністю зведення вольєрів для тварин-переселенців. <…> Будівництво вольєрів для тварин-переселенців на 2022 рік не планувалось. Відповідно, кошти на будівництво даних об’єктів у бюджеті не передбачені, – йдеться в дописі.

Разом з тим, вольєри для тварин-переселенців мають відповідати зооветеринарним вимогам, а збудувати їх зоопарк планує до кінця осені.

Для котячих планується звести вольєр на дві секції під одним дахом. В новій оселі для ягуара буде збудовано ще й зимівник з опаленням. Аби тварина почувала себе комфортно, навіть взимку тут триматимуть температуру не нижче 10 градусів тепла.

У зв’язку з тим, що нові мешканці зоопарку потребують нових вольєрів, з 1 травня вартість вхідних квитків до Подільського зоопарку зміниться:

– дорослі – 100 гривень (раніше – 70 гривень)

– учні/студенти – 50 гривень (раніше – 30 гривень)

– діти віком від 3 до 6 років – 20 гривень (раніше – 10 гривень).

Вхід до зоопарку для найменших відвідувачів (від 0 до 3 років) залишається безкоштовним.

Нагадаємо, як повідомлялося в новинах Укрнет, на початку квітня до Подільського зоопарку у Вінниці евакуювали ягуара та уссурійську тигрицю із приватного зоопарку на Одещині, що перебуває в зоні бойових дій. Під обстрілами тварини були приречені на голодну та насильницьку смерть.

Фото – https://www.facebook.com/zoopark.vn/

Читайте також: Ягуар та уссурійська тигриця: до Подільського зоопарку евакуювали двох хижаків із зони бойових дій

Читайте також: Для патагонських мар у “Подільському зоопарку” будують вольєр на 680 квадратних метрів. ФОТО

Читайте також: У “Подільському зоопарку” народилися два малюки-сурикати. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.