Ягуар та уссурійська тигриця: до Подільського зоопарку евакуювали двох хижаків із зони бойових дій

19:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

До Подільського зоопарку у Вінниці евакуювали ягуара та уссурійську тигрицю із приватного зоопарку на Одещині, що перебуває в зоні бойових дій. Обом тваринам по три роки. Оскільки вчора ввечері власники покинули територію України, евакуація відбувалась в стислі терміни. В адміністрації зоопарку просять небайдужих вінничан підтримувати заклад, а за можливості – взяти під опіку тварин-переселенців, адже витрати на утримання нових мешканців не були заплановані.

Як йдеться на Facebook-сторінці Подільського зоопарку, під обстрілами тварини були приречені на голодну та насильницьку смерть.

 

За словами директора Подільського зоопарку Євгена Ткачика, який особисто брав участь в евакуації тварин із зони бойових дій, тварини перенесли дорогу добре. Їх розмістили у тимчасові вольєри й намагатимуться їх погодувати. Чоловік зазначає, що адаптація тварин триватиме до трьох тижнів: до клімату, води, корму і, навіть, нової розмови.

Фізичний стан тварин хороший. Обом тваринам по три роки. Невдовзі вони стануть дорослими. Тож, ми будемо шукати їм пару. Однак перед тим ми маємо побудувати новосельцям гарні вольєри з дотриманням усіх вимог утримання таких тварин. Невдовзі ми проведемо нашим новим мешканцям всі необхідні зооветеринарні заходи. Обробимо їх від екто- та ендопаразитів, проведемо весняну вакцинацію, – зауважив Євген Ткачик.

За його словами, в раціоні цих хижаків лише м’ясо, крім свинини. Ягуару на добу потрібно 5 кілограмів м’яса, тигриці – 6-8 кілограмів м’яса.

Витрати на утримання нових мешканців не були заплановані. Тож, просимо усіх небайдужих підтримати наш зоопарк, а бажаючих опікуватись цими красенями, звернутись до адміністрації Подільського зоопарку та взяти тварин-переселенців під опіку, – підсумовують в дописі зоопарку.

Контактний телефон зоопарку – 0432 619 255. Також з адміністрацією можна зв’язатись, написавши на фейсбук-сторінку звіринцю.

Фото – з Facebook-сторінки Подільського зоопарку

Читайте також: Російсько-українська війна – 6 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.