У “Подільському зоопарку” народилися два малюки-сурикати. ВІДЕО

8:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У великій родині сурикатів, що мешкають у “Подільському зоопарку” в Вінниці, народилися два малюки. 

Про це повідомили на сторінці “Подільського зоопарку” у Фейсбук. Зазначається, що малюки ще доволі слабкі, але дуже допитливі, й весь час намагаються вирватися з-під маминої опіки.

Лігво породілля влаштувала цього разу не у будиночку, а під тюком сіна. Тут вона проводить зі своїми малюками переважну частину часу. Іноді сурикатиха вибирається зі своєї схованки, але дітей від себе ні на мить не відпускає, – йдеться у повідомленні.

На опублікованому відео добре видно лише одного новонародженого хижака-землерийку. Інший, вочевидь, ховається за мамою, яка розташувалася перед будиночком.

У “Подільському зоопарку” зазначають, що молоді тварини небайдужі до новонароджених. Час від часу вони намагаються притиснутись до матері та малюків, а потім знову біжать до компанії.

Доки дорослі зайняті доглядом за новонародженими та дбають про безпеку родини, молодняк розважається. Один за одним молоді сурикати видираються на тюк сіна, а потім зістрибують вниз, змагаються на кмітливість та граються один з одним у теплому будиночку, – повідомили на сторінці закладу.

Нагадаємо також, що наприкінці січня четверо дитинчат народилося у сім’ї сурикатів із “Зоодворика”, що в центральному парку Вінниці.

Відео –  facebook.com/zoopark.vn

Читайте також: Англійський кар’єр і німецькі шпаки: у “Подільському зоопарку” оселилися нові породи голубів. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.