У Париж – за 20 євро? Мандрівники зі стажем розкажуть у Вінниці як подорожувати економно

13:20
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Для вінничан, які хочуть поїхати на відпочинок та при цьому зекономити – 2 березня відбудеться зустріч із мандрівницею, яка поділиться власними знаннями, практичним порадами та досвідом економного відпочинку.

Під час зустрічі Ірина Пишна, яка є організаторкою «Тур-клубу «Бідняжка», розповість про бюджетні подорожі, які обходяться у цілком доступні суми: як купувати квитки, як бронювати готелі, яким транспортом пересуватись та що подивитись у тій чи іншій країні.

Зокрема, йтиметься про досвід бюджетного відпочинку у Грузії, Іспанії, Туреччині, Ізраїлі та на Кіпрі.

  • Я розповім із власного досвіду, як можна потрапити, наприклад, до Парижу за 20 євро, як знайти готелі з безкоштовним харчуванням чи як взагалі мандрувати за половину вартості. Покажу і найулюбленіші фото з мандрівок. – каже Ірина Пишна. – Це все буде корисно тим людям, які хочуть подорожувати і при цьому не переплачувати.

Зустріч відбудеться у креативному просторі «Артинов». Початок – о 18:30. Вартість входу – 70 гривень. Тривалість – дві-три години. 

Для участі потрібно зареєструватися за номером 067-814-04-06 або 073-495-96-92, чи пройти процедуру реєстрації, заповнивши анкету ТУТ.