У МОЗ розповіли, як має виглядати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. ВІДЕО

19:00
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Кожна особа, яка зробила щеплення двома дозами дводозної вакцини від COVID-19, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря. Воно необхідне не лише для виїзду закордон, але й для відвідування певних подій тощо.

Сьогодні, 4 жовтня, Міністерство охорони здоров’я України розповіло, як має виглядати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. У відеоролику, тривалістю майже три хвилини, детально демонструється, як правильно заповнюються дані для сертифіката.

Попри те, що свідоцтво, коли лише розпочалась вакцинальна кампанія, зазвичай друкували на “жовтому” папері, зараз друкується на звичайному білому. Колір паперу не має ніякого значення.

Власники Міжнародного свідоцтва про вакцинацію від COVID-19 терміном на пів року, отриманого раніше, можуть взяти у свого сімейного лікаря нове (яке буде дійсним ще пів року).

На сертифікаті, як зазначається, не повинно бути QR-коду. Бланк свідоцтва заповнюється англійською мовою у лівій частині документа. У правій – дублюється інформація українською.

У верхній частині документу вводяться дані про власника свідоцтва: ім’я, прізвище, дата народження, стать та громадянство. Також вказується назва, серія та номер його закордонного паспорта або іншого документа для виїзду за кордон.

У нижній частині свідоцтва має міститись таблиця, де вказані назва вакцини та її виробник, а також дата кожної з вакцинацій.

Також має бути вказаний термін дії свідоцтва. За останніми даними він складає – 1 рік, проте в разі отримання даних нових клінічних досліджень термін може змінюватись.

В документі має міститись інформація про лікаря – його ім’я, посада та підпис. Печатка лікаря та зазначення назви медичного закладу не потрібні. Але в останній графі має бути печатка закладу, який видав свідоцтво.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію можна отримати у свого сімейного лікаря після повного щеплення двома дозами вакцини від COVID-19.

Фото – https://www.radiosvoboda.org/

Читайте також: В комунальних установах Вінниці від COVID-19 вакцинувалися 95% сімейних лікарів та понад 80% працівників освітніх закладів

Читайте також: Інноваційні ліки проти COVID-19 отримали 9 лікарень Вінницької області. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.