У бюджетних установах Вінниці встановлять картонні контейнери для збору макулатури

16:41
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Наступного року у бюджетних установах з’являться спеціальні контейнери для збору макулатури. Понад 300 картонних коробок передали у комунальну власність на баланс “Інституту розвитку міст”. 

Загалом ТОВ “Еко-Драйв” передали 385 картонних контейнерів, загальною вартістю 33 264 гривні.

До речі, контейнери придбали за кошти проекту з енергоефективності, який фінансувався Швейцарською Конфедерацією.

Як прокоментувала Vежі Янна Чайковська, менеджер проектів “Інститут розвитку міст”, вони ще саме працюють над концепцією та вирішують, де саме встановлять нові контейнери, а також хто і яким чином збиратиме вторинну сировину.

– Ще вирішуємо, де вони будуть стояти, в яких бюджетних установах та на яких умовах. Ми їх (контейнери – авт.) лише прийняли, закупили та розповсюджувати будемо вже з січня. До того часу вже напрацюємо систему передачі, логістики й плануємо розповсюджувати їх саме у бюджетних установах, оскільки у школах вже є пластикові контейнери. Можливо, будемо співпрацювати з бізнесом, щоб їх також долучати, щоб вони збирали вторинну сировину та здавали її. Наразі якоїсь схеми, що макулатуру забиратиме у всіх хтось один, немає. Ми вже маємо контейнери й думаємо на яких умовах будемо їх впроваджувати, щоб було якомога дієвіше.

Крім того, з осені пластикові контейнери з’явились у школах Вінниці. Кожен заклад отримав три контейнери, які надали змогу учням сортувати сміття на декілька фракцій: папір, пластик та решта сухих відходів. Також для школярів передали матеріали для проведення уроків на екологічну тему, а ще настільні ігри та комікси.

Читайте також: У Вінниці влаштують вечірку для еко-активістів, щоб разом дбати про екологічну ситуацію в місті

Читайте також: У центрі Вінниці влаштували захід, щоб навчити містян бути екосвідомими. ФОТО

Читайте також: Куди у Вінниці можна здати вторсировину та небезпечні відходи. ІНТЕРАКТИВНА МАПА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.