У боях за Україну загинули дванадцятеро захисників з Вінниччини

18:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель дванадцятьох захисників з Вінниччини: Ігоря Гаврилюка, Валерія Бондаря, Віталія Орлова, Вячеслава Карплюка, Василя Шевчука, Романа Мельника, Сергія Ковалишина, Дмитра Губрія, Олександра Троценка, Дмитра Тупиці, Сергія Макарова та Дмитра Хуторного.

– Так, стало відомо, що на Луганщині 15 грудня 2022 року загинув Ігор Анатолійович Гаврилюк – мешканець Томашпільської громади. Захиснику було 32 роки. По закінченню школи Ігор Гаврилюк вступив до Одеської Національної морської академії на факультет морського судноводіння. У жовтні 2022 року його мобілізували до лав ЗСУ. Службу ніс у званні солдат водій гранатометного автомобільного батальйону окремої аеромобільної бригади.

Із середини грудня 2022 року з Ігорем пропав зв’язок. Рідні до останнього сподівалися його знайти живим, розміщували оголошення про пошуки у соціальних мережах.

– На Донеччині 7 березня загинув солдат Валерій Адамович Бондар – мешканець с. Дубина Тиврівської громади. Захиснику було 56 років.

– На Донеччині 10 березня загинув Віталій Орлов – мешканець Жмеринської громади. У грудні 2022 року жмеринчанин став до лав захисників. Щодня з побратимами 67-ої окремої механізованої бригади чоловік наближав Перемогу. Захиснику було 39 років. 17 березня загиблого зустрічали «живим коридором», 18 березня у громаді оголосили День жалоби.

– На Луганщині 12 березня 2023 року загинув гранатометник парашутно-десантного батальйону – Вячеслав Миколайович Карплюк. Мешканцю села Оленівка Могилів-Подільської громади було 34 роки.

– На Донеччині 15 березня в результаті артилерійського обстрілу загинув Василь Миколайович Шевчук – мешканець смт Шпиків Тульчинської громад. Солдат був помічником гранатометника. Йому було 35 років.

– На Донеччині 17 березня загинув Роман Олександрович Мельник – мешканець Тростянецької громади. Захиснику був 41 рік. Про дату і час церемонії прощання та поховання повідомлять додатково.

– На Донеччині 18 березня в результаті вогневого зіткнення з противником отримав поранення та під час проведення евакуаційних загинув Сергій Іванович Ковалишин. Чоловік був мешканцем села Баланівка Бершадської громади.

– Захищаючи Україну, 18 березня загинув Дмитро Русланович Губрій – мешканець с. Шолудьки Немирівської громади. Вчора, 21 березня, відбулось прощання із загиблим бійцем.

– У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону через поліорганну недостатність 20 березня помер Олександр Борисович Троценко. Захисник був мешканцем села Северинівка Ямпільської громади.

Загинули ще двоє захисників з Бершадської громади. На Донеччині 20 березня загинув Дмитро Степанович Тупиця – мешканець села Лісниче. І після важкого поранення протягом кількох місяців 21 березня помер Сергій Михайлович Макаров – мешканець с. Велика Киріївка. Сьогодні, 22 березня, Сергія Макарова будуть везти в останню путь.

– Внаслідок снайперського обстрілу 20 березня загинув Дмитро Олександрович Хуторний – мешканець Козятинської громади.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Фото – ukr.media

Читайте також: Захищаючи Україну, загинули дванадцятеро захисників з Вінниччини

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.