Захищаючи Україну, загинули дванадцятеро захисників з Вінниччини

19:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель дванадцяти захисників з Вінниччини: Олександра Петлінського, Олега Савчука, Павла Максимова, Петра Самборського, Олександра Максимчука, Олександра Малая, Віталія Олійника, Олексія Колесова, Віктора Кравчука, Юрія Кононенка, Валентина Жили та Івана Круцюка. 

Так, 18 березня, у Вінниці попрощалися з Олександром Нарцизовичем Петлінським. Захисник в перший день повномасштабного вторгнення росіян приєднався до лав тероборони. 10 березня під час виконання завдань поблизу Бахмуту отримав важкі поранення. 12 березня серце Героя зупинилось. Відомо, що він був активним учасником Майдану та громадським активістом.

13 березня, виконуючи завдань із захисту України, на Донеччині загинув мешканець села Флорине, що на Вінниччині, Олег Олексійович Савчук.

14 березня під Бахмутом загинув випусник хімічного факультету (2007 року) ДонНУ імені Василя Стуса Павло Максимов. Відомо, що з перших днів повномасштабної війни чоловік боронив Україну, а два останні тижні перебував на передовій у самому пеклі для захисту України.

16 березня неподалік Новоданилівки Запорізької області під час виконання завдань загинув мешканець с. Устя, що на Вінниччині, Петро Михайлович Самборський. Захисник з 2015 року боронив українську землю в зоні АТО.

15 березня в боях на Донеччині загинув Олександр Максимчук. Сьогодні, 19 березня, із захисником попрощалися в Калинівці.

Також сьогодні, 19 березня, в Могилів-Подільській громаді попрощалися з Олександром Валентиновичем Малаєм, уродженцем с. Оленівка. Захисник загинув 15 березня, боронячи територіальну цілісність України.

17 березня поблизу Первомайського на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув уродженець с. Кинашів Тульчинської громади, кулеметник Віталій Петрович Олійник. 

15 березня на Луганщині загинув мешканець с. Журавлівка Тульчинської громади, стрілець Олексій Михайлович Колесов.

Також 15 березня в Бахмуті загинув Віктор Іванович Кравчук. Додаткову інформацію щодо дати прощання із захисником в Козятинській громаді повідомлять згодом.

Сьогодні, 19 березня, у Стрижавці організовували “живий коридор” для зустрічі уродженця Вінниці, мешканця Стрижавки Юрія Кононенка, псевдо “Туман”. 9 березня у Бахмуті захисник отримав важке поранення і був евакуйований до Дружківської лікарні, а потім – до Дніпра. Врятувати бійця не вдалося – серце Героя зупинилося за місяць до 51-го дня народження.

Крім того, очільниця Стадницького старостинського округу Юлія Давидюк 10 березня повідомила про загибель двох захисників: Валентина Жили та Івана Круцюка. Воїни загинули від ворожих куль, захищаючи Україну на території Донецької області.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – “Pixabay”

Читайте також: У боях за Україну загинули десятеро захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.