У боях за Україну загинули дванадцять захисників з Вінниччини

14:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 26 Лютого 2023, в 18:13

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель дванадцяти захисників з Вінниччини: Андрія Драпулі, Василя Падюка, Анатолія Пасічника, Романа Савіцького, Олександра Мельника, Сергія Бишовця, Олексія Ткачука, Олександра Башняка, Олега Дєєва, Федіра Марчука, Володимира Магдюка та Михайла Слободянюка.

Так, стало відомо, що 9 січня на Донеччині загинув Михайло Володимирович Слободянюк. Уродженцю села Голодьки був 31 рік.

14 лютого на Донеччині загинув 29-річний стрілець Роман Юрійович Савіцький. Він був родом з села Кукули Студенянської громади.

14 лютого при виконанні військового обов’язку загинув Олександр Сергійович Мельник. Механік відділення технічного обслуговування був родом з Літина. Сьогодні відбудеться церемонія прощання та поховання.

14 лютого загинув військовослужбовець Збройних сил України Олег Святославович Дєєв. Вчора відбулися траурний мітинг та прощання з Героєм.

15 лютого на Донеччині загинув солдат Федір Вікторович Марчук. Мешканцю села Велика Стратіївка було 20 років.

16 лютого при виконанні бойового завдання на Донеччині загинув Олексій Володимирович Ткачук. Захисник був родом з Погребищенської громади. 20 лютого у селі Надросся відбулось прощання із захисником.

17 лютого на Донеччині загинув солдат Сергій Анатолійович Бишовець. Стрілець-санітар був родом з Літинщини. 20 лютого відбулось прощання з Героєм.

18 лютого на Донеччині у боях за Україну загинув Олександр Леонідович Башняк. Чоловік був уродженцем села Новофастів, йому було 50 років. Зазначено, що захисник був також учасником АТО у 2015-2016 роках.

18 лютого на Донеччині загинув старший солдат, номер обслуги Андрій Драпуля. Захиснику був 41 рік. Відомо, що боєць спершу брав участь в антитерористичній операції на Сході України, а згодом захищав Україну вже в час повномасштабної війни.

18 лютого на Донеччині загинув солдат, гранатометник Василь Вікторович Падюк. Захиснику було 30 років, він родом з села Бортники. Прощання із ним відбулося 20 лютого.

18 лютого на Донеччині під час артилерійського обстрілу отримав поранення несумісні із життям Анатолій Миколайович Пасічник. Старший навідник був родом з села Антонівка Томашпільської громади. Йому було 22 роки.

19 лютого загинув старший солдат, гранатометник Володимир Іванович Магдюк. Мешканцю міста Шаргород було 55 років. Він захищав Україну з першого дня початку повномасштабного вторгнення росії.

 

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – Pixabay

Читайте також: У боях за Україну загинули дев’ятеро захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.