У боях за Україну загинули дев’ятеро захисників з Вінниччини

18:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель дев’ятьох захисників з Вінниччини: Андрія Осадчука, Богдана Олішевського, Олександра Коломійця, Олександра Поліщука, Сергія Слободяна, Ігоря Гончара, Олександра Карбівського, Євгена Луценка та Володимира Дяченка. 

Так, на Донеччині 10 лютого загинув Андрій Миколайович Осадчук. Захисник був родом з с. Маньківка Бершадської міської громади Гайсинського району, йому було 22 роки. Прощання з солдатом відбулося 16 лютого.

11 лютого, захищаючи Україну, загинув військовослужбовець Збройних Сил України Богдан Васильович Олішевський. Прощання з Героєм відбулося у Ладижині 18 лютого.

12 лютого під час ворожого обстрілу на Донеччині отримав поранення, несумісні із життям, Олександр Сергійович Коломієць. Чоловік був мешканцем с.Тернівка Крижопільської громади, йому було 55 років. Сержант був призваний по мобілізації. Обіймав посаду навідника.

13 лютого на Луганщині загинув Олександр Борисович Поліщук. Захисник був стрільцем-санітаром десантно-штурмового взводу. Чоловік мешкав у селищі Погребище Друге, йому було 40 років.

15 лютого в бою на Донеччині загинув 26-річний молодший лейтенант Сергій Станіславович Слободян. Захисник був родом з села Цупівка Дергачівського району Харківської області. Після повномасштабного вторгнення рф в Україну родина Сергія переїхала до родичів в Тульчинську громаду. У квітні 2022 року Сергій записався добровольцем і у травні був призваний на військову службу.

17 лютого стало відомо, що у Миколаївській клінічній лікарні № 1 помер (дата не відома) Ігор Іванович Гончар родом з с. Городківка (Тульчинський район). Призваний на військову службу 19 червня 2022 року, молодший сержант був бойовим медиком розвідувального взводу роти контрдиверсійної боротьби. Герою було 42 роки.

Також 17 лютого стало відомо, що на Луганщині загинув (дата не відома) калинівчанин Олександр Карбівський. Захиснику було 39 років. Він з перших днів повномасштабної війни в Україні пішов добровольцем у тероборону, а 19 жовтня його мобілізували до війська.

17 лютого стало відомо, що у боях на Донеччині загинув (точної дати загибелі не повідомляється) Євген Іванович Луценко (позивний «Луцик»).

18 лютого у лікарні Вінниці, попри намагання лікарів врятувати життя, помер Володимир Федорович Дяченко. Захисник отримав важкі поранення 11 лютого на Донеччині. Відомо, що чоловік був призваний по мобілізації у січні 2023 року. Захиснику було 50 років, він був мешканцем с. Бортники Тульчинської громади.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – proslav.info