У боях за Україну на День Незалежності загинув захисник з Вінниччини Костянтин Васюк

11:38
Become a Patron!

У боях за Україну, між Миколаєвом та Херсоном, у ніч на 24 серпня загинув боєць Костянтин Васюк, мешканець Калинівської територіальної громади Вінниччини.

Як повідомляє Калинівська міська рада, про час і місце поховання буде додаткове повідомлення.

Зазначено, що з перших днів війни Костянтин Васюк боронив Україну спочатку на Сході, був учасником АТО. Після повномасштабного вторгнення рф також продовжив боротьбу. Попри поранення, зброю не склав, а після одужання знову повернувся до бойових побратимів.

У 2014 році Костянтин Васюк очолив Калинівську райдержадміністрацію. Після складання повноважень голови РДА його мобілізували до війська. Він служив у окремому 308 інженерно-саперному батальйоні, був заступником командира батальйону з роботи з особовим складом.

За відважну службу загиблого бійця нагородили відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани». Крім цього, разом із сином-героєм Костянтином Васюком його нагородили відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Костянтина Васюка неодноразово обирали депутатом міської та районної рад. Він був членом виконавчого комітету Калинівської міської ради. Впродовж усього життя Костянтин Васюк завжди був щирим патріотом та борцем за справедливість. Він був активним громадським діячем, учасником Революції гідності, комендантом Вінницької облдержадміністрації, – йдеться на сайті.

Зазначено, що у Героя залишилися дружина, син та дві донечки.

Фото – Калинівська міська рада

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.