У Барському районі збудують сміттєсортувальний комплекс за понад 14 мільйонів

11:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині, у Барському районі, побудують сміттєсортувальний комплекс. На це витратять понад 14 мільйонів. 

Сміттєсортувальний комплекс має з’явитися на території Івановецької сільської ради. Відповідний тендер опублікували ще 18 березня КП “Бар-благоустрій” Барської міської ради. Очікувана вартість робіт становила 15 867 487 гривень.

На початку квітня стало відомо, що роботи виконуватиме ПрАТ “Барський машинобудівний завод”. Вони погодились побудувати сміттєсортувальний комплекс за 14 505 330 гривень, що дозволить зекономити 1,3 мільйона.

Проект будівництва був розроблений у 2019 році. Сміттєсортувальний комплекс будуватимуть на території діючого полігону твердих побутових відходів, розташованого на території Івановецької сільської ради. Потужність сортувальної лінії становитиме 15 т/добу.

Необхідно буде побудувати металевий ангар, розміром 15 на 33 метри під існуючу сортувальну лінію твердих побутових відходів, на території раніше побудованого полігону. Також подбають про електроосвітлення (внутрішнє та зовнішнє), електропостачання, водопостачання, каналізацію, пожежний водопровід. Змінять кут підйому та довжину похилого транспортера, встановлять гідропрес на 50 тонн, а розвантажувальну та сортувальну зону відокремлять перегородкою. Також облаштують адміністративно-побутову будівлю для 10 працівників.

Наприкінці необхідно буде також виконати благоустрій території, передбачити під’їзні шляхи й розвороти.

Будівництво сміттєсортувального комплексу відбуватиметься на полігоні ТПВ площею 5 га. Загальна площа забудови становитиме 705,4 кв.м.

Вказано, що будівництво мають завершити до кінця 2020 року.

Читайте також: До 2030 року на Вінниччині замість 741 сміттєзвалища створять 37 полігонів

Читайте також: На Вінниччині побудували сміттєсортувальну станцію за 14 мільйонів. ВІДЕО

Читайте також: У Калинівці запрацювала сміттєсортувальна станція за вісім мільйонів. ВІДЕО

Читайте також: На Вінниччині запрацювала нова сміттєсортувальна лінія. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.