Тульчинські лісівники змайстрували сучасну годівницю для зайців, козуль, кабанів і птахів. ФОТО

8:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Тульчинському лісомисливському господарстві” змайстрували сучасну та мультифункціональну годівницю для лісових відвідувачів: зайців, козуль, кабанів і птахів. Цікаво те, що вона сконструйована з урахуванням вікових особливостей молодняка.

Фото цієї “лісової їдальні” опублікували на фейсбук-сторінці Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. У повідомлянні йдеться, що майстри підприємства споруджували годівницю власними силами.

З таким дизайном вона єдина не лише у Брацлавському лісництві, а й у всьому Тульчинському лісомисливському господарстві, зазначив лісничий Анатолій Поліщук, який став ініціатором та розробником нововведення.

Каже, що шукав відповідну модель годівниці та схему конструкції в Інтернеті.

Зазначається, що ця годівниця дозволяє збалансовано використовувати корм, який підсипається за мірою поїдання його тваринами. Таким чином надлишки не розкидаються лісовими відвідувачами.

А ще вона сконструйована з урахуванням вікових особливостей молодняка, дозволяючи зайти у певний відділ лише поросяткам. Це теж важливо, кажуть лісівники, адже дорослі особини найчастіше не допускають до їжі малечу.

До цієї нової годівниці кладуть практично всі види кормів: сіно, гіллячковий корм, коренеплоди, кукурудзу, зерно пшениці. Харчі для зимового раціону диких тварин тульчинські лісівники заготовляють відповідно до планів протягом весни-осені, починаючи від гіллячкового корму і завершуючи збором кукурудзи та буряків, а сіль закуповують, йдеться у повідомленні.

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства зазначити, що сезон підгодівлі диких тварин у лісах Вінниччини уже розпочався. Принаймні, на підгодівельні майданчики корми розвозять уже з початку листопада, щоб стримати міграцію звірів у пошуках їжі.

Зі слів Олександра Німого, мисливствознавця Тульчинського ЛМГ, поки що це єдина така годівниця. Але її вже апробували, оцінили переваги, і поступово планують оновлювати й інші “їдальні” у лісових угіддях.

 

Фото – facebook.com/woodvin2017

Читайте також: “Симпатяги-смугастики з мамами-льошками”: вінницькі лісівники зафільмували два виводки диких кабанів. ВІДЕО

Читайте також: Мама-альбіноска: як у гайсинських лісах розводять європейську лань. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.